AKTUALNIE REALIZOWANE PROGRAMY:

 

 

http://www.rops.rzeszow.pl/dokumenty/logotypy/ROPS.pngW okresie od 23.08.2021 do 15.12.2021 r. Koło Stalowowolskie realizuje
we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie program    Pozytywne wzmocnienia 2021.

W ramach programu realizowane są następujace działania: taniec akrobatyczny, zajęcia na siłowni, kurs kosmetyczny, kurs stylizacji rzęs, kurs kelnersko-barmański, nauka jazdy konnej, warsztaty Gotowi na asertywność, kurs farbowania włosów, wycieczka do Przemyśla, wyjazd do Rzeszowa, warsztaty opieki nad zwierzętami, kurs języka angielskiego, kurs zabiegi pielegnacyjne na twarz, akcesoria i przybory do kursów kosmetycznych, kurs fotograficzny, zajęcia kulinarne.

 

Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu pomogła doposażyć prowadzone przez Koło Stalowowolskie dwie placówki dla dzieci i młodzieży : Dom dla Dzieci
i Młodzieży im. św. Brata Alberta oraz Dom dla Dzieci i Młodzieży im. Jana Pawła II. Dzięki pomocy fundacji zakupione zostaną: przybory szkolne, kosmetyki, środki higieny , środki czystości, posciel, koce jak również pralka i szafa do świetlicy.

 

herb_miasta

W roku 2021 Koło Stalowowolskie we współpracy z gminą Stalowa Wola realizuje program Pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób.