AKTUALNIE REALIZOWANE PROGRAMY W 2017 ROKU:

 

 

1.      lotto.jpgFUNDACJA LOTTO – „Lepsze wykształcenie lepszy start w przyszłość”.

 

 

2.      image002.jpgKoło Stalowowolskie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta  zostało Laureatem V edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie. Budżet projektu w wysokości 22 500 zł przekazany zostanie na wsparcie w zakupie leków i środków medycznych dla osób chorych najbardziej potrzebujących. Z projektu pt. „ Razem możemy więcej ” w naszej organizacji skorzysta łącznie 100 osób Projekt dedykowany będzie osobom bezdomnym i wychowankom Domu Dziecka Ochronka i potrwa do końca lutego 2018 r. Pomoc przekazana zostanie w postaci kart możliwych do realizacji w aptekach na terenie całego kraju. Nasza Organizacja znalazła się w gronie 59 Laureatów Konkursu Grantowego 2017, które przygotowały i przesłały najlepsze projekty niwelujące bariery w dostępie do leków w Polsce. Projekt jest realizowany przez nas po raz piąty.

 

3.      image001.pngProgram Rozwijamy siebie by rozwija innych finansowany jest ze środków Województwa Podkarpackiego - Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.

 

4.      HERB_ST_WOLA.jpgProgram Pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób finansowany jest ze środków gminy Stalowa Wola